Promocje

    Sylwetka Studio

Sylwetka Studio

Medycyna estetyczna

Dla kogo?

Dla kogo:

  • dla każdego kobiety, mężczyzny a nadmiarem tkanki tłuszczowej

 

 

Cena jest uzależniona od powierzchni poddanej działaniu preparatu od 20zł do 30 zł za 1 ml. Ilość preparatu, miejsce podania, przeciwwskazania omawiana jest na konsultacji przed zabiegiem.

Lipoliza iniekcyjna

Rewolucyjny preparat do redukcji tkanki tłuszczowej na otłuszczone okolice ciała – FAT Normalize Body umożliwią zmianę kształtu ciała i usunięcie złogów tłuszczowych w newralgicznych miejscach. Preparat FAT Normalize Body – to preparat na bazie wysoko stężonej witaminy C + żelazo i aminokwasy. Połączenie dwóch preparatów daje nam możliwość całkowitej apoptozy komórek tłuszczowych (naturalny i bezpieczny proces śmierci adipocytów).Jeden z najskuteczniejszych a zarazem najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych pozwalający na zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Efekty:

Efekt redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować już po około trzech tygodniach od wykonania zabiegu. Na ogół jest to utrata od dwóch do czterech centymetrów w obwodzie, w miejscu, w którym zastosowano preparat. Skóra po zabiegu jest jędrna i gładka, gdyż rozpad komórek gromadzących tłuszcz powoduje miejscową likwidację cellulitu. Lipolizę iniekcyjną należy przeprowadzać etapami, co podyktowane jest  tym, iż w czasie jednego zabiegu nie można podać pacjentowi zbyt dużej ilości preparatu.